Přihlášen: neznámý
přihlášení registrace uživatelé mailbox benchrest.cz
 
Témata

Sponzoři benchrest.cz

Výrobci BR vybavení
 
Téma - Liga  
 UKBR22 
 


admin12.05.2005 - 20:01:48
 
Pozvánka na účast v mezinárodní lize UKBR22
Byli jsme osloveni zakládajícím členem UKBR22, panem Phelsem, zda by se střelci z České republiky nechtěli stát členy jejich mezinárodní korespondenční ligy.

Této ligy se účastní střelci několika států (Velká Británie, Itálie, Německo, Polsko, USA, Austrálie) a hodnocení probíhá na základě terče zaslaného na adresu UKBR22.

Pravidla ligy jsou v podstatě mezinárodní, pouze s upravenými třídami váhy zbraní. Podmínkou je také střelba na oficiální terč UKBR22. Po vysvětlení situace se zásobou vyrobených vlastních ligových terčů pan Phelps poskytl potenciálním střelcům z České republiky možnost vyhodnocovat ligové terče.

Účastnit se této mezinárodní ligy mohou všichni střelci, jejichž vybavení odpovídá mezinárodním pravidlům a kteří zaplatí roční členský poplatek ve výši 10£. Poplatek je určen pouze na ceny a platí se spolu se zasláním prvního terče.

Předpokládám, že účast v této soutěži může být pro řadu střelců zajímavá. Proto jsem také založil tuto diskusi.

 
 
soukromá zprávareagovat  
 

Shiva12.05.2005 - 21:15:03
 
RE: Pozvánka na účast v mezinárodní lize UKBR22
TO: admin
Účast na mezinárodních soutěžích podle mezinárodních pravidel je asi jediná možná cesta jak získat pro tento sport větší podporu a současně sjednotit pravidla u nás.

 
 
soukromá zprávareagovat  
 

Shiva24.05.2005 - 19:22:10
 
RE: Pozvánka na účast v mezinárodní lize UKBR22
TO: Shiva
Takže se to povedlo, konečně mají čeští střelci možnost se srovnávat mezinárodně. Super.

 
 
soukromá zprávareagovat  
 

KurtBach27.06.2010 - 01:33:49
 
RE: Pozvánka na účast v mezinárodní lize UKBR22
TO: Shiva
Coby nováček na zdejším fóru a v benchrestu rovněž, si dovolím upozornit na nejjednodušší způsob, jak zvýšit počty BR střelců = zpřístupnění závodů pro zájemce z řad veřejnosti, to jest otevírání třídy Int. Sporter na závodech - slučování tříd v jedinou Unlimited z důvodu malého počtu soutěžících není, myslím, šťastné řešení ( nikdo nebude nastupovat se sériovou zbraní se zvětšením 6,5 proti speciálně stavěným zbraním v rukách zkušených elitních BR střelců)...určitou inspirací by mohl být BR v Británii, kde začátečník obvykle setrvá ve třídě Int. Sporter první rok, či dva a až poté si pořizuje vybavení na vyšší úrovni.

Toto berte prosím jen jako mou úvahu zájemce o BR, zamyšlení nad současným stavem.

 
 
soukromá zprávareagovat